BFC247934564
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC247934564
JLCPCB Part #
C3783983
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 560nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS