RN60C3092BRSL
MFR.Part #
RN60C3092BRSL
JLCPCB Part #
C3504518
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors