RN60C3012DBSL
MFR.Part #
RN60C3012DBSL
JLCPCB Part #
C1428374
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors