RN60C2943FB14
MFR.Part #
RN60C2943FB14
JLCPCB Part #
C1416504
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors