MCY8K7020T
MFR.Part #
MCY8K7020T
JLCPCB Part #
C1487035
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 8.702kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS