RN60C2873FRE6
MFR.Part #
RN60C2873FRE6
JLCPCB Part #
C3351973
Description
-65℃~+175℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors