RN60C2741FRE6
MFR.Part #
RN60C2741FRE6
JLCPCB Part #
C1773956
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors