RN60C2703FB14
MFR.Part #
RN60C2703FB14
JLCPCB Part #
C3575105
Description
-65℃~+175℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors