Y001530K0000F9L
MFR.Part #
Y001530K0000F9L
JLCPCB Part #
C1458306
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS