RN60C2673FR36
MFR.Part #
RN60C2673FR36
JLCPCB Part #
C3577082
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors