CMF602K1500FHBF
MFR.Part #
CMF602K1500FHBF
JLCPCB Part #
C1425477
Description
-55℃~+175℃ 1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors