RN60C2613FRSL
MFR.Part #
RN60C2613FRSL
JLCPCB Part #
C1783133
Description
-65℃~+175℃ 250mW 261kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors