RN60C2612FR36
MFR.Part #
RN60C2612FR36
JLCPCB Part #
C1773212
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors