RN60C24R9FB14
MFR.Part #
RN60C24R9FB14
JLCPCB Part #
C1419213
Description
-65℃~+175℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors