ERL0518R700FKEB500
MFR.Part #
ERL0518R700FKEB500
JLCPCB Part #
C3379245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors