RN60C2492BR36
MFR.Part #
RN60C2492BR36
JLCPCB Part #
C1783533
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors