Y16251K11570T9W
MFR.Part #
Y16251K11570T9W
JLCPCB Part #
C4142754
Description
-55℃~+150℃ 1.1157kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS