RN60C2460BBSL
MFR.Part #
RN60C2460BBSL
JLCPCB Part #
C3569668
Description
-65℃~+175℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors