RN60C2433FBSL
MFR.Part #
RN60C2433FBSL
JLCPCB Part #
C1429025
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors