RN60C2430BR36
MFR.Part #
RN60C2430BR36
JLCPCB Part #
C1783529
Description
-65℃~+175℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors