BFC241872004
MFR.Part #
BFC241872004
JLCPCB Part #
C3786502
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 25V、250V ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS