RN60C2371FRSL
MFR.Part #
RN60C2371FRSL
JLCPCB Part #
C1782088
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors