SMC3K22CA-M3/57
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMC3K22CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1983300
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
22V 26.9V 2uA 35.5V 3kW@10/1000us 84.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS