P0805E8872BBT
MFR.Part #
P0805E8872BBT
JLCPCB Part #
C4327983
Description
-55℃~+155℃ 200mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount