RN60C2370BRE6
MFR.Part #
RN60C2370BRE6
JLCPCB Part #
C1784731
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors