RN60C2320BB14
MFR.Part #
RN60C2320BB14
JLCPCB Part #
C3465952
Description
-65℃~+175℃ 232Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors