RN60C2133DB14
MFR.Part #
RN60C2133DB14
JLCPCB Part #
C1417997
Description
-65℃~+175℃ 213kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors