RN60C2053FB14
MFR.Part #
RN60C2053FB14
JLCPCB Part #
C1417118
Description
-65℃~+175℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors