RN60C2003BBSL
MFR.Part #
RN60C2003BBSL
JLCPCB Part #
C1428559
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors