RN60C2001BBSL
MFR.Part #
RN60C2001BBSL
JLCPCB Part #
C3464523
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors