RN60C2001CB14
MFR.Part #
RN60C2001CB14
JLCPCB Part #
C3384969
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors