RN60C2000FRE6
MFR.Part #
RN60C2000FRE6
JLCPCB Part #
C3424960
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors