RN60C1982BBSL
MFR.Part #
RN60C1982BBSL
JLCPCB Part #
C1428793
Description
-65℃~+175℃ 19.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors