RN60C1963BRE6
MFR.Part #
RN60C1963BRE6
JLCPCB Part #
C3405025
Description
-65℃~+175℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors