RN60C1910CRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1910CRSL
JLCPCB Part #
C1795607
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors