RN60C1871FBSL
MFR.Part #
RN60C1871FBSL
JLCPCB Part #
C1428570
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors