ERC5075K900BER6500
MFR.Part #
ERC5075K900BER6500
JLCPCB Part #
C3570559
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors