RN60C1870FB14
MFR.Part #
RN60C1870FB14
JLCPCB Part #
C3430969
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors