CMF6082R500FHBF
MFR.Part #
CMF6082R500FHBF
JLCPCB Part #
C1422687
Description
1W 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors