RN60C1820FBSL
MFR.Part #
RN60C1820FBSL
JLCPCB Part #
C3535802
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors