RN60C1800BBSL
MFR.Part #
RN60C1800BBSL
JLCPCB Part #
C1428765
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors