RN60C1783FRSL
MFR.Part #
RN60C1783FRSL
JLCPCB Part #
C1783453
Description
-65℃~+175℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors