RV0603Y1782BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RV0603Y1782BNT
JLCPCB Part #
C4058308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS