RN60C1782FB14
MFR.Part #
RN60C1782FB14
JLCPCB Part #
C1422283
Description
-65℃~+175℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors