RN60C1781FB14
MFR.Part #
RN60C1781FB14
JLCPCB Part #
C1421905
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors