RN60C1654FR36
MFR.Part #
RN60C1654FR36
JLCPCB Part #
C1797555
Description
-65℃~+175℃ 1.65MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors