298D156X0004K2T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
298D156X0004K2T
JLCPCB Part #
C1971169
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 15uF 20Ω 4V ±20% 0402 Tantalum Capacitors ROHS