RN60C1651BBSL
MFR.Part #
RN60C1651BBSL
JLCPCB Part #
C3487170
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors