RN60C6651BB14
MFR.Part #
RN60C6651BB14
JLCPCB Part #
C1416987
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors