RN60C1581BRSL
MFR.Part #
RN60C1581BRSL
JLCPCB Part #
C3501095
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors